strona główna >>  
 

G&G - Mariusz Graboswki
- Rzeszów

   
ADRES:
woj. podkarpackie
35-328 Rzeszów
Geodetów 1a
tel.: 017 852 94 69
e-mail: sklep@ggsklep.pl

Nazwa firmy, która może się kojarzyć z dobrą marką organizatora Bikemaratonu,
pochodzi od nazwisk założycieli Grabowski & Grabowski. Rzeszowskie G&G rozpoczęło działalność w roku 2000.

 
  Nasze atuty  
 

Na powierzchni 80 metrów kwadratowych zawsze znajdziecie wybórco najmniej 50 rowerów, głównie „górali” do XC, ale również miejskichi crossowych oraz do szeroko pojętej „ekstremy”. Najszerzej reprezentowaną kolekcją pochwali się oczywiście Felt, choć jakw każdym dobrym sklepie, klient może zlecić montaż roweru w dowolnej konfiguracji.

Na półkach G&G widnieją wszystkie „labele” produktów Harfy Harryson, co umożliwia skomponowanie wymarzonego roweru z najwyższej klasy komponentów. Serwis nie boi się żadnych nowoczesnych zadań, wymagających wiedzy, precyzji i staranności, bowiem mechanicy szkoleni są na specjalnych meetingach w Harfie Harryson.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra jest do Państwa dyspozycji we wszystkich naszych placówkach. Firma zrodzona
z rodzinnej pasji przenosi tę atmosferę na cały obsługujący Państwa zespół i z takim samym zaangażowaniem oczekuje wszystkich Państwa

Sukcesowi sklepu G&G sprzyja fantastyczna geografia okolicy, niedaleko leżą prawdziwe górskie szlaki, jest gdzie pojeździć, stąd startują rowerowe wycieczki na Sanok, w Bieszczady i jeszcze dalej, aż do Ustrzyk. Inną zaletą sklepu, którą doceni każdy klient, jest bezpieczna lokalizacja samego sklepu, tutaj rowery nikomu nie giną, a jak koniecznie musisz, to wejdziesz do sklepu z rowerem.

 

 

 

Sklep ma swoją grupę bikerów, którzy mogą liczyć na ekstra zniżki. Zniżki przewidziano także dla posiadaczy kart rabatowej tzw. „szprychówki”. Szprychówka ma formę naklejki o wymiarach około 6 x 5 [cm] i można ją nabyć za jedyne 3 złote, u jednego z rowerzystów podczas rzeszowskiej Masy Krytycznej. Rabat: 5% na sprzęt i akcesoria oraz na serwis i usługi. Chętnych na większe zakupy ucieszy także bardzo szybka obsługa kredytowa.

:: mapka dojazdu